Szyldy z rdzeniem piankowym zapewniają trwałość i wartość

image

Twoja firma potrzebuje wydrukować kilka niestandardowych znaków, ale masz pewne wyjątkowe wymagania. Znaki muszą wyglądać ostro i być natychmiast zauważone przez klientów, pracowników i wszystkich innych, którzy na nie spojrzą. Znaki muszą być trwałe, ale mogą nie być potrzebne przez długi okres czasu, więc powinny być łatwo usuwalne w razie potrzeby. Ponadto znaki muszą być ekonomiczne, zapewniając rzeczywistą wartość inwestycji.

Rozwiązaniem, które spełnia te wymagania dotyczące znaków, jest pianka rdzeniowa.

Termin "foam core" może być Ci nieznany, ale prawdopodobnie znasz te znaki lepiej niż zdajesz sobie z tego sprawę - prawdopodobnie widziałeś je na targach, w sklepach lub na sztalugach podczas zjazdów i spotkań. Biodegradowalny materiał piankowy tworzy środek znaku, który jest następnie przekładany papierem półbłyszczącym po obu stronach. Znaki z rdzeniem piankowym są lekkie, a mimo to wytrzymałe. Można je również łatwo przyciąć, aby dopasować do rozmiaru.

Jedną z zalet znaków z rdzeniem piankowym jest to, że są one ekonomiczne. Nie są tak drogie, jak niektóre inne opcje druku, więc jeśli mają charakter tymczasowy (na przykład na jednorazowe wydarzenie), nie będziesz mieć poczucia, że wyrzucasz pieniądze w błoto.

Inną zaletą jest to, że szyldy nośne oferują: Można na nich umieścić praktycznie wszystko, co może być profesjonalnie wydrukowane, w tym obrazy, tekst, grafikę, ilustracje, niestandardowe projekty i inne.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem rdzenia piankowego do swojego repertuaru znaków, eksperci z Hawk Graphics mogą Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 973-895-5569 lub sales@hawkgraphicsinc.com, aby uzyskać więcej informacji.