Zrób wrażenie na klientach dzięki dynamicznym wizytówkom

image

Pomyśl o tym, kiedy ostatnio wręczono Ci wizytówkę. Czy byłaś pod jej wrażeniem? Czy schowałeś ją do portfela lub torebki? Czy sięgnąłeś po nią i skorzystałeś z informacji kontaktowych na niej zawartych? A może po prostu ją wyrzuciłeś?

Teraz pomyśl o wizytówkach, które rozdajesz Ty i Twoja organizacja. Mamy nadzieję, że te wizytówki robią wrażenie na obecnych i potencjalnych klientach. Obawiam się, że te wizytówki są wyrzucane, tak samo jak ostatnia, którą otrzymałeś.

Nawet w obecnej erze cyfrowej, wizytówki nadal mają znaczenie. Jeśli nawet, to mają jeszcze większe znaczenie, ponieważ są kolejną reprezentacją Ciebie i Twojej firmy. Dynamiczna wizytówka może sprawić, że ludzie pomyślą, że wnosisz entuzjazm i innowacyjność do wszystkiego, co robisz. Nudna wizytówka może sprawić, że ludzie pomyślą, że jesteś nudny...

Wizytówka musi się wyróżniać, ale nie może być zbyt zajmująca - to trudny wyczyn, biorąc pod uwagę, że informacje na niej zawarte mogą obejmować adres, kilka numerów telefonów, adresy e-mail, a nawet uchwyty w mediach społecznościowych. Na szczęście istnieje wiele kreatywnych opcji; wystarczy odrobina dodatkowego wysiłku, aby stworzyć wizytówkę, która nie zostanie natychmiast zignorowana.

Kiedy zastanawiasz się nad projektem swojej wizytówki, pamiętaj o kilku podstawowych, najlepszych praktykach:

  • Użyj kolorów na swoją korzyść. Nie wybieraj kolorów, które ze sobą kolidują, ale też nie bądź monotonny.
  • Upewnij się, że ton wizytówki pasuje do tonu Twojej marki. Nie chcesz na przykład lekkiej wizytówki, jeśli prowadzisz dom pogrzebowy.
  • Dopasuj czcionki i style do projektu marki na swojej stronie internetowej, logo i innych materiałów drukowanych.
  • Starannie edytuj swoją kartę przed wysłaniem jej do drukarni.
  • Wybierz cięższy materiał na kartkę lub unikalny materiał. Nigdy nie dawaj odbiorcy powodu do myślenia, że Twoja wizytówka jest tania.

Stosuj jeszcze jedną najlepszą praktykę przy tworzeniu wizytówki: Wybierz wysokiej jakości profesjonalną drukarnię, aby dostarczyć produkt końcowy. My w Hawk Graphics jesteśmy ekspertami od wizytówek i możemy nawet pomóc Ci w ich zaprojektowaniu. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem (973) 895-5569 lub sales@hawkgraphicsinc.com, aby dowiedzieć się więcej.