Dlaczego zapotrzebowanie na druk komercyjny gwałtownie rośnie w 2018 r.

image

Dlaczego zapotrzebowanie na druk komercyjny gwałtownie rośnie w 2018 r.

Druk na żądanie to coś więcej niż personalizacja; to kreatywne wyjście i metoda uzyskania dokładnie tego, co chcesz i kiedy chcesz. Posiadanie rutynowych lub niespersonalizowanych mediów jest pomijane i nie do przyjęcia na dzisiejszym rynku. Komercyjny druk cyfrowy jest preferowany w stosunku do tradycyjnego druku offsetowego ze względu na łatwość użycia, szybsze wyjście i tańszy koszt początkowy. Druk offsetowy jest nadal świetną opcją, gdy masz ogromne ilości do wydrukowania, ale faktem jest, że jak więcej firm idzie w kierunku marketingu internetowego, nikt tak naprawdę nie drukuje tysięcy sztuk już. Druk cyfrowy na żądanie jest bardziej niezawodny i dostępny, dlatego wiele firm zajmujących się drukiem komercyjnym całkowicie rezygnuje z metod druku offsetowego. Trend w kierunku cyfrowego druku na żądanie pomaga firmom zachować konkurencyjność dzięki szybszej pracy.

Firmy poligraficzne idą do przodu lub odchodzą

Ponieważ liczba firm drukarskich spada (22,9 procent od 2007 roku), popyt i konkurencja rosną, ponieważ zapotrzebowanie na usługi drukarskie pozostaje takie samo, nawet jeśli firmy drukarskie są zamykane. Jednak istniejące firmy, które żyją i rozwijają się, oraz nowo powstające firmy są lepsze niż kiedykolwiek. Kupują one sprzęt z najwyższej półki, mają myślenie przyszłościowe i nie są obciążone starszą metodą myślenia. Zdają sobie sprawę, że nie mogą być po prostu "tak dobre jak" ich konkurenci, muszą stać się lepsze od nich.

E-commerce i zdolność do adaptacji online to kolejne powody, dla których branża druku komercyjnego na żądanie gwałtownie rośnie. Zmaganie się z pracownikami sklepu o pomoc w drukowaniu jest przestarzałe - lub wkrótce będzie - ponieważ te kwestie personalizacji znikają dzięki dostępowi online do firm zajmujących się drukiem komercyjnym.

Wraz z rosnącym popytem, branża automatyzacji tworzy tanie opcje dla firm zajmujących się drukiem komercyjnym. Nie muszą one płacić kilku pracownikom, gdy mają maszynę, która może przyjmować, przetwarzać i drukować zamówienia w miarę ich napływania. A korzystanie z druku cyfrowego vs. offset jest również ogromnym mianownikiem.

Druk na żądanie a offset: Na czym więc polega różnica?

Druk offsetowy polega na tym, że metalowa płyta naciska na gumowe arkusze, tworząc projekt druku. Wzór ten jest następnie malowany farbą lub zanurzany i wałkowany na dowolnie wybranym materiale. Nazywa się to offsetem, ponieważ farba nie trafia bezpośrednio na produkt, lecz jest przenoszona. Jest to preferowana metoda, gdy potrzebne są duże ilości produktu. Ta metoda druku jest bardziej niezawodna, aby zapewnić wyrazistość, kolor i jakość.

Cyfrowy druk na żądanie to specjalistyczny proces dru kowania za pomocą (zwykle dużej) maszyny z tuszem i tonerem, w którym płynny tusz jest bezpośrednio drukowany na przedmiotach zamiast używania arkusza do odciśnięcia projektu. Nie używa on metalowych płyt, jak to robi druk offsetowy, ale jest to preferowana metoda, gdy potrzebne są mniejsze ilości ze względu na szybkość i dostępność.

Druk offsetowy jest świetny i oferuje więcej korzyści niż druk cyfrowy. Jednak większość firm nie wymaga poziomu jakości, który towarzyszy korzystaniu z drukarek offsetowych. Ponadto firmy nie zwracają uwagi na wyższą cenę tych usług. Wydajność i szybkość druku cyfrowego to właśnie to, czego szukają.

Dla firm, druk komercyjny na żądanie jest bardziej opłacalnym i szybszym sposobem na uzyskanie tego, czego potrzebują. Podczas gdy koszty początkowe offsetu są wyższe ze względu na proces nadruku, koszty druku na żądanie są drastycznie niższe dzięki drukowaniu bezpośrednio na produkcie. Druk na żądanie oferuje również niższe ilości wydruków, więc drukujesz to, czego potrzebujesz, tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Jeśli potrzebujesz usług druku komercyjnego, skontaktuj się z Hawk Graphics, Inc. już dziś, aby zacząć. Jesteśmy firmą, która powstaje i rozwija się lepiej niż kiedykolwiek. Jesteśmy zarówno lokalną firmą z NJ, jak i dostawcą usług druku komercyjnego w Stanach Zjednoczonych. Mamy wieloletnie doświadczenie i zbudowaliśmy świetną reputację na naszym produkcie wysokiej jakości, niezawodności, przystępnej cenie i szybkim czasie realizacji.