Szukasz firmy zajmującej się drukiem komercyjnym

image

Szukasz firmy zajmującej się drukiem komercyjnym?

Czy szukasz komercyjnej firmy poligraficznej? Przed podejściem do jednego z projektem drukowania, istnieje kilka rzeczy, które musisz zrozumieć. W przeciwnym razie może się okazać, że jesteś na przegranej pozycji w transakcji.

Wielkość druku

Jaki jest nakład Twojego zlecenia? Jeśli projekt jest stosunkowo niewielki, np. sto podręczników szkoleniowych, i potrzebujesz szybkiej realizacji, wówczas najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest drukarnia cyfrowa. Jednak jakość druku cyfrowego nie jest tak profesjonalna jak druku offsetowego. Jeśli nakład jest większy, np. kilka tysięcy książek, należy zdecydować się na litograficzny druk offsetowy. Ogromna ilość druków komercyjnych wykonywana jest w drukarniach offsetowych. Ze względu na wielkość nakładu czas realizacji jest zazwyczaj dłuższy, ale za to uzyskuje się bardziej profesjonalną jakość druku.

Wybór odpowiedniego papieru

Jakość papieru ma tak duży wpływ na produkt końcowy, jak metoda druku i projekt. Stanowi również znaczącą różnicę w cenie, gdy nakład jest duży. Dlatego wybór papieru jest jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych przy drukowaniu książek, broszur, plakatów, wizytówek itp. Papier występuje w różnych rodzajach i o różnej jakości. Papiery są albo powlekane lub niepowlekane z pierwszym jest nierefleksyjne, a drugi ma matowe lub błyszczące wykończenie. Gramatura papieru również wiele mówi o jego jakości. Im cięższy papier, tym jest on grubszy i sztywniejszy.

Opcje oprawy katalogowej

Czy potrzebujesz oprawy katalogowej dla swoich dokumentów, aby nadać im profesjonalny wygląd? Istnieje kilka dostępnych opcji, takich jak szycie siodłowe, oprawa idealna, oprawa grzbietem kwadratowym, oprawa spiralna lub zwojowa oraz oprawa drutowa. Szycie siodłowe jest najbardziej powszechną metodą oprawy. Jest ona ekonomiczna i odpowiednia dla katalogów, które mają mniej niż sto stron. Droższa oprawa idealna jest idealna dla czasopism i książek paperback. Kwadratowa oprawa jest kompromisem pomiędzy zszywaniem siodłowym a perfekcyjną oprawą. Oprawa spiralna lub zwojowa jest używana głównie do podręczników i notatników i jest kolejną ekonomiczną opcją. Oprawa drutowa wykorzystuje druty w kształcie litery C, które są nawleczone na otwory wzdłuż jednej krawędzi papieru. Jest to trwała i przyjazna dla użytkownika opcja dla podręczników i broszur.

Korporacyjne rozwiązania web to print

Wiele firm poligraficznych oferuje firmowe rozwiązania w zakresie web to print. Usługi te umożliwiają większym organizacjom (które często muszą drukować duże ilości dokumentów) zarządzanie wydrukami z zacisza własnego biura lub z dowolnego miejsca, w którym dostępne jest połączenie internetowe. Wiele firm poligraficznych oferuje szablony projektów, do których klienci mogą uzyskać dostęp online i dostosować je do swoich potrzeb. Jeśli więc potrzebujesz drukować często i w krótkim czasie, powinieneś rozważyć korporacyjne rozwiązania web to print.

Wybór właściwej firmy poligraficznej

Wreszcie, doszliśmy do najważniejszej części, a mianowicie do wyboru właściwej firmy poligraficznej. Przy tak wielu firmach poligraficznych, jest to decyzja, która wymaga wielu badań i rozważań. Podsumowując, należy wybrać firmę, która jest renomowana, ma najnowsze technologie druku, oferuje wiele rozwiązań, jest skłonny do negocjacji kosztów, ma pomocny i reagujący personel, i dba o swoich klientów.

Jeśli szukasz firmy zajmującej się drukiem komercyjnym, to trafiłeś we właściwe miejsce! Hawk Graphics Inc. jest właściwą firmą poligraficzną. Oferujemy wszystko to, co powyżej i o wiele więcej. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 973.895.5569

Hawk Graphics Inc. jest profesjonalną firmą poligraficzną świadczącą najwyższej jakości usługi druku komercyjnego dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych.

Odwiedź naszą stronę na facebooku: Hawk Graphics Inc.