Alternatywne sposoby przyciągania nowych klientów za pomocą pocztówek marketingowych

image

Alternatywne sposoby na przyciągnięcie nowych klientów dzięki pocztówkom marketingowym

Marketing pocztówkowy to skuteczny, a zarazem niedrogi sposób promocji Twojej firmy. Możesz oczywiście wysłać pocztówkę do każdego, kto znajduje się na Twojej liście mailingowej, ale są też inne sposoby, w jakie możesz rozprowadzić pocztówki, aby wpadły w ręce potencjalnych klientów.

Pomyśl o miejscach, w których Twoi potencjalni klienci będą prawdopodobnie odwiedzać i zostaw stos pocztówek w widocznym miejscu w każdej lokalizacji. Na przykład, jeśli prowadzisz stronę internetową poświęconą podróżom, zostaw pocztówki marketingowe w takich miejscach jak dworce kolejowe, autobusowe i lotniska, gdzie prawdopodobnie przyciągną uwagę podróżnych.

Możesz również zostawić swoje pocztówki w siedzibach pokrewnych, ale nie konkurencyjnych biznesów. Na przykład, jeśli sprzedajesz drogą biżuterię, możesz zapytać właścicieli wysokiej klasy butików (które nie sprzedają biżuterii), czy mógłbyś zostawić tam stos pocztówek. Jeśli poświęcisz trochę czasu, aby poznać właścicieli tych firm, może się okazać, że niektórzy z nich mogą nawet aktywnie promować twój biznes, mówiąc o nim swoim klientom i dając im pocztówkę osobiście.

Jeśli Twoja firma ma szersze odwołanie do konsumentów w ogóle, możesz zostawić swoje pocztówki w takich miejscach publicznych, jak kawiarnie, sklepy spożywcze i bary.

Jeśli prowadzisz biznes internetowy, ale od czasu do czasu sprzedajesz przedmioty na imprezach takich jak targi rzemieślnicze czy jarmarki świąteczne, możesz wystawić stos swoich pocztówek marketingowych wraz z towarami. Zachęć osoby, które nie dokonają zakupu, aby wzięły pocztówkę, która skieruje je na Twoją stronę internetową. Podobnie daj pocztówkę każdej osobie, która dokona zakupu, aby miała ona zapisany adres Twojej strony internetowej i dzięki temu mogła dokonać kolejnego zakupu online.

Kolorowa, dwustronna pocztówka z przyciągającym wzrok projektem przyciągnie uwagę przechodniów. Dołącz ofertę lub kupon na pocztówce, aby dać dodatkową zachętę dla nowych klientów do kontaktu z Tobą. Zostaw swoje pocztówki w dużej ilości miejsc, które są odwiedzane przez potencjalnych klientów. Będziesz mile zaskoczony pozytywnym odzewem.

A teraz zaczynajmy. Skontaktuj się z Hawk Graphics Inc. zlokalizowanym w Mt Freedom, NJ, ale obsługującym całe Stany Zjednoczone. Nasz cały zespół jest kreatywny, niedrogi i zapewnia szybki czas realizacji.