5 powodów, dla których kalendarze z nadrukiem są doskonałym gadżetem reklamowym

image

5 powodów, dla których kalendarze z nadrukiem są doskonałym gadżetem promocyjnym

Nawet w dzisiejszym społeczeństwie, zdominowanym przez technologię cyfrową, materiały drukowane wciąż odgrywają istotną rolę w marketingu. Wartość wysokiej jakości wizytówki jest niezaprzeczalna, a ulotki i foldery to podstawa promocji. Mniej osób przywiązuje dziś jednak wagę do tego, co od dawna jest podstawą reklamy - skromnego kalendarza drukowanego. Jest to błąd, ponieważ oferują one wiele korzyści w marketingu firmy.

Kalendarze na zamówienie i widoczność przez cały rok

Kalendarz na biurku lub ścianie jest widoczny przez cały rok, co daje wiele okazji do utrwalenia w świadomości odbiorcy zarówno marki, jak i przesłania. Jego stała obecność może mieć nawet efekt podprogowy, w przeciwieństwie do ulotnej natury wielu innych działań marketingowych.

Zmienianie przekazu za pomocą kalendarzy z nadrukiem dostosowanym do potrzeb klienta

Dzięki temu, że każdy miesiąc roku ma inną stronę, jeden kalendarz ma dwanaście okazji do przekazania silnego przesłania. Niezależnie od tego, czy chodzi o kilka wariacji na temat, czy o marketing wielu różnych aspektów działalności firmy, kalendarz oferuje dużą elastyczność w ramach jednego artykułu promocyjnego.

Użyteczność kalendarza z nadrukiem

Wiele gratisów marketingowych po otrzymaniu trafia do kosza lub na dno szuflady biurka. Kalendarz zapewnia prawdziwą użyteczność, dzięki czemu jest bardziej prawdopodobne, że zostanie zachowany i będzie miał pożądany wpływ. W wielu biurach znajduje się kilka kalendarzy, co zwiększa szanse, że Twój zostanie zauważony.

Szeroki, ogólny zasięg

W przeciwieństwie do innych niszowych akcji bezpłatnych, prawie każdy doceni atrakcyjny lub interesujący kalendarz. Oznacza to, że pojedynczy nakład może być skierowany do wszystkich odbiorców, co sprawia, że kalendarze są niezwykle skutecznymi artykułami promocyjnymi, które nie wymagają wysokiego poziomu personalizacji.

Kalendarz 2018 według miesięcy i przystępności cenowej

Produkcja kalendarza jest również niezwykle opłacalna. Dostępne są szablony z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb, które zapewniają profesjonalny wygląd za niewielką cenę, co pozwala uniknąć konieczności zatrudniania drogiego grafika. Jeśli dodać do tego niski koszt typowego nakładu, kalendarze stanowią niezwykle przystępną metodę promocji przy tak dużym zasięgu, jaki mogą zaoferować.

W dzisiejszych czasach marketing zdaje się być zdominowany przez media społecznościowe i inne kanały cyfrowe, a drukowany kalendarz może wydawać się reliktem minionej epoki. Jednak nadal mają one wiele zalet, które mogą zaoferować wytrawnym marketingowcom - a jeśli nie używasz ich w swoich kampaniach, możesz przegapić dobrą okazję.

W Hawk Graphics, Inc, NJ oferujemy pełen zakres usług druku komercyjnego na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie druku i cieszymy się reputacją firmy doskonałej. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie kalendarzy z nadrukiem na nowy rok lub wszelkich innych potrzeb w zakresie druku. Żadne zadanie nie jest zbyt małe lub zbyt duże.

Skontaktuj się z Hawk Graphics, Inc. już dziś tutaj!