15 innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na wizytówkę

image

15 innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na wizytówkę

Wizytówka to nie tylko kawałek prostokątnego papieru z Twoim nazwiskiem i adresem kontaktowym; powinna odzwierciedlać Twoją osobowość lub zawód. Innowacyjna, kreatywna i profesjonalnie wyglądająca wizytówka może pomóc Ci wywrzeć odpowiednie wrażenie i załatwić sprawy bez konieczności używania dużej ilości słów.

Oto piętnaście innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na wizytówkę.

 1. Wizytówkaw papierowym etui: Dodanie papierowego etui to pewny sposób na zrobienie wrażenia na współpracownikach. Proces wyciągania wizytówki z rękawa przypomina im otwieranie listu lub prezentu, co wzbudzi ich ciekawość.

 1. Wizytówka z tłem przedstawiającym to, czym się zajmujesz: Poproś dobrego grafika, aby stworzył artystyczny obraz tła przedstawiający Cię przy pracy. Na przykład, jeśli jesteś pilotem, może to być obraz mężczyzny lub kobiety w mundurze pilota wyglądającego z kokpitu samolotu. Odbiorca będzie wiedział, czym się zajmujesz, nawet nie wnikając w szczegóły.

 1. Wizytówka z ramką na zdjęcie: Nadaj swojej wizytówce wygląd przypominający fotografię, umieszczając ją w miniaturowej ramce na zdjęcia. Ramka powinna być wykonana z nieco grubszego materiału i być bardzo artystyczna i stylowa.

 1. Przezroczysta wizytówka: Wydrukuj swoją wizytówkę na przezroczystym materiale, takim jak kolorowy plastik. Tekst i obrazki mogą być zarówno ciemne monochromatyczne, jak i w tęczy kolorów. Oprócz tego, że jest piękna, od razu wzbudzi ciekawość odbiorcy.

 1. Wizytówka, która wygląda jak karta kredytowa: Wizytówka, która wygląda tak samo jak karta kredytowa to nowość, którą odbiorca dwa razy pomyśli zanim wyrzuci. Powinna mieć wydrukowaną nazwę firmy na górze, numer telefonu pośrodku, tak jak numer karty kredytowej, a pod nim imię i nazwisko oraz adres, napisane czcionką podobną do tych używanych na prawdziwych kartach kredytowych.

 1. Wizytówka, która wygląda jak telefon komórkowy: Wręczenie komuś wizytówki, która wygląda jak telefon komórkowy, może być ciekawym sposobem na przedstawienie się. Jako tło możesz wstawić swoje własne zdjęcie. Do wyboru jest wiele różnych formatów ekranu. Jednym z nich jest pogrubiona nazwa i oznaczenie na górze fałszywego ekranu, numer telefonu ze znakiem wywoławczym pośrodku i adres na dole.

 1. Wizytówka holograficzna: Ciekawym projektem wizytówki jest projekt holograficzny. Wizytówka holograficzna może być świetnym sposobem na reklamę produktu, ponieważ można na niej umieścić zdjęcie produktu, które po odpowiednim podświetleniu staje się obrazem 3D. Na przykład, jeśli jesteś dealerem lub sprzedawcą samochodów, możesz umieścić hologram samochodu jako obraz tła.

 1. Wizytówka z uchwytem na klucze: Każdy potrzebuje uchwytu na klucze. Dlaczego nie dać swoim klientom takiego, do którego przyczepiona jest wizytówka? Wizytówka powinna być wykonana z lekkiego metalu, grubego plastiku lub innego materiału, który nie ulegnie łatwo złamaniu.

 1. Stemplowana wizytówka: Projektowanie i drukowanie wizytówek wymaga czasu, ale jeśli możesz mieć pieczątkę wykonaną z wytłoczonym na niej nazwiskiem, numerem telefonu i adresem, to możesz wydrukować tyle, ile chcesz, kiedy tylko potrzebujesz.

 1. Wizytówka scyzoryka armii szwajcarskiej: Słynny nóż armii szwajcarskiej jest jednym z najbardziej poręcznych i przydatnych podręcznych narzędzi, które zostały stworzone. Możesz skopiować jego projekt i stworzyć ciekawą wizytówkę, która otwiera się jak nóż. Odbiorca z pewnością będzie miał dużo zabawy przy szukaniu Twojego nazwiska, numeru telefonu i adresu na różnych wysuwanych ramionach.

 1. Wizytówka z okładką książki: Jeśli Twoja praca lub biznes obejmuje książki, to wizytówka, która wygląda jak przednia okładka miniaturowej książki, będzie świetnym pomysłem. Możesz umieścić odpowiednie zdjęcie jako tło, nazwa firmy może być dużymi, pogrubionymi literami na górze, Twoje imię i nazwisko mniejszymi literami pod nim, a numer telefonu i adres na dole.

 1. Wizytówka, która pełni funkcję podstawki: Wizytówka, która może być używana jako spodek, byłaby bardzo przydatna dla ludzi, którzy lubią mieć herbatę lub kawę w swoim biurze. Może być ona wykonana z plastiku lub innego wodoodpornego materiału. Z taką wizytówką możesz być pewien, że Twoje nazwisko będzie zawsze w pamięci odbiorcy.

 1. Wizytówkaplastikowa 3D: Plastikowa wizytówka 3D z wytłoczonym na niej Twoim nazwiskiem, numerem telefonu i adresem będzie przedmiotem ciekawości odbiorców. Można ją również łatwo odnaleźć wśród stosu wizytówek.

 1. Wizytówka, która po naciśnięciu odtwarza muzykę: Jeśli jesteś muzykiem lub działasz w branży muzycznej, to wizytówka, która po naciśnięciu odtwarza muzykę, będzie świetnym sposobem na reklamę Twojego produktu. Odbiorca może mieć z niej również wiele godzin zabawy.

 1. Wizytówka z czekiem bankowym: Jeśli pracujesz w sektorze bankowym, to wizytówka, która przypomina czek, może być nietypowym i ciekawym sposobem na reklamę Twojego banku. Z taką wizytówką możesz być pewien, że otrzymasz wiele telefonów.

Jeśli chodzi o kreatywne i innowacyjne projektowanie logo i wizytówek, niebo jest nieograniczone.

Hawk Graphics Inc może pomóc Ci umieścić swoje pomysły na wizytówkę do pracy. Jesteśmy zarówno innowacyjni, jak i kreatywni! Zadzwoń do nas pod numer 973.895.5569 lub wyślij nam e-maila w sprawie wszystkich rodzajów wizytówek do druku i publikacji w sieci. Jeden z naszych profesjonalnych przedstawicieli zespołu projektowania wizytówek są zawsze zadowoleni, aby poprowadzić Cię przez proces projektowania i drukowania.