3 Kreatywne sposoby na ulepszenie Twoich fajnych markowych produktów technicznych

image

3 kreatywne sposoby, aby poprawić swoje fajne markowe produkty techniczne

Więc myślisz o wyruszeniu na targi i zdecydowałeś, że chcesz rozdawać produkty techniczne, ale wszyscy robią to teraz. Może chcesz poprawić swoje fajne markowe produkty techniczne, ale szukasz innowacyjnego sposobu, aby to zrobić. Poniżej znajdziesz trzy łatwe i innowacyjne sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać swoje produkty tech.

Daj ludziom to, czego chcą

Nie wszystkie produkty technologiczne są tworzone jednakowo, a jeśli szukasz na rynku swojej firmy poprzez markowe tech, upewnij się, aby zrobić kilka badań przed wyborem produktu. Spójrz, każdy daje dyski USB. Te gubią się tak samo jak długopisy. Spójrz trochę dalej i dać ludziom coś, co będzie naprawdę używać, więc mogą naprawdę zapamiętać firmę. Na przykład, podwójne USB ładowarka samochodowa jest opcja. Te przedmioty mogą być oznaczone marką, a każdy potrzebuje uniwersalnej ładowarki samochodowej. Latarki ładujące są również świetną opcją. Cokolwiek wybierzesz, po prostu upewnij się, że idziesz trochę poza utartą ścieżką, abyś został zapamiętany.

Spraw, by Twoje stoisko zapadło w pamięć dzięki technologii

Każdego dnia mamy technologię na wyciągnięcie ręki. Telefony i tablety stały się dla większości ludzi jak trzecia ręka. Mając na uwadze te informacje, rozważ wykorzystanie technologii na swoim stoisku, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Inbound marketing świetnie sprawdza się w takich scenariuszach. Rozważ stworzenie przystanku FourSquare dla swojego stoiska lub załóż konto na Twitterze. Użyj oznakowania, które daje ludziom znać, że mogą sprawdzić lub śledzić cię w celu uzyskania aktualizacji.

Połącz wszystko razem

Jednym z błędów popełnianych przez wielu ludzi podczas targów jest to, że zapominają oni powiązać wszystko razem. Możesz mieć oznakowanie, prezenty promocyjne i demonstracji w dół pat, ale jeśli nie powiązać to wszystko razem jest łatwo zapomnieć. Kiedy wyruszasz w podróż, upewnij się, że wybrane przez Ciebie produkty, stworzone przez Ciebie oznakowanie i internetowy branding Twojej firmy są spójne. Upewnij się, że Twój sprzęt promocyjny zawiera kod QR i adresy mediów społecznościowych. Jest to świetny sposób, aby upewnić się, że Twoja wiadomość przetrwa poza drzwiami centrum kongresowego.

Hawk Graphics Inc. jest Twoim "go to" dla każdego druku i elementów promocyjnych. Zawsze jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc i asystować w druku perfektów lub przedmiotów promocyjnych, które z pewnością przyciągną uwagę.

Skontaktuj się z Hawk Graphics już dziś!