Trzy sprytne sposoby na zwiększenie sprzedaży detalicznej

image

Trzy sprytne sposoby na zwiększenie sprzedaży detalicznej

Środowisko detaliczne staje się coraz bardziej konkurencyjne, a wyróżnienie się na tle konkurencji jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Sprytni sprzedawcy wiedzą, że mądra kampania marketingowa jest ważna dla zwiększenia sprzedaży. Oto kilka sposobów na zwiększenie sprzedaży i skierowanie ruchu do sklepu.

Recenzje klientów

Oczywiście, jedną z najlepszych rzeczy na temat wspaniałych opinii klientów jest to, że są one darmowe. W przeważającej części, to jest. Musisz zapewnić doskonałe usługi lub produkty, aby uzyskać pozytywne recenzje. Ale załóżmy, że już oferujesz świetny produkt, który kochają Twoi klienci. Jak zdobyć recenzje? Poproś o nie!

Właścicielka firmy zajmującej się dekorowaniem ciast, którą znam, właśnie to zrobiła i zobaczyła ogromny wzrost sprzedaży. W przeszłości używała zdjęć ładnych tortów do tworzenia swoich materiałów marketingowych. Wyniki były tylko przeciętne, a ona chciała rozwijać swój biznes detaliczny. Więc, dostała recenzje i zaczęła włączać je do druku w broszurach, ulotkach i wizytówkach. Oto dwie z jej recenzji:

"Mój tort weselny z Crystal Springs Cakes był po prostu idealny! Myślałam, że niemożliwe będzie znalezienie tortu w NYC, który byłby niedrogi i nie podrzędny, ale Crystal zapewniła piękny, niedrogi tort, który wszyscy pokochali!" ... Sarah, Westchester

"OMG, jestem tak zadowolony, że mój przyjaciel polecił tę firmę! Dostałam piękny tort do zdjęć, otoczony babeczkami gourmet dla gości. Babeczki okazały się strzałem w dziesiątkę! Były wypełnione orzechami laskowymi i karmelem i były pyszne, a także modne." ... Rachel, Queens

Zauważyła ogromny wzrost biznesu dzięki temu, że po prostu wykorzystała opinie klientów w materiałach do druku.

Wielkie otwarcie

Nawet jeśli Twój biznes jest otwarty od pięciu lat, nadal możesz znaleźć powód, aby odkryć się na nowo i zorganizować wielkie otwarcie. Na przykład, firma zajmująca się praniem chemicznym, którą znam, kupiła trochę nowego sprzętu i wykorzystała to jako platformę do wielkiego otwarcia.

Opracuj strategię, która jest odpowiednia dla Twojej firmy, a następnie pozwól, aby cała okolica wiedziała o tym! Znajdź wysokiej jakości usługi drukarskie i zleć firmie stworzenie ogromnego znaku z napisem GRAND OPENING i powieś go na zewnątrz swojego biznesu. Zaoferuj darmową kawę lub zorganizuj loterię, aby przyciągnąć więcej zainteresowania. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zdobądź gigantyczny balon na gorące powietrze, aby umieścić go z przodu. Balony na gorące powietrze działają, ponieważ można je zobaczyć z odległości 2 mil, więc ludzie będą przychodzić tylko po to, aby zobaczyć, co to wszystko hullabaloo jest o. Alternatywnie, maskotka lub ambasador marki może witać ludzi na ulicy, wręczać im materiały marketingowe lub kupony i kierować ich do sklepu.

Pamiętaj, aby korzystać z wysokiej jakości usług drukarskich, najlepiej z firmy zajmującej się drukiem komercyjnym, aby stworzyć swoje znaki i inne materiały. Firma ta zazwyczaj ma mnóstwo innych pomysłów na drukowanie, które pomogą wygenerować zainteresowanie Twoim wielkim otwarciem.

Sponsoruj wydarzenie

Kościoły, organizacje społeczne i szkoły regularnie organizują imprezy. Świetnym sposobem dla sprzedawców, aby zrobić splash w ich rodzinnym mieście jest sponsorowanie wydarzeń. Czy jakaś grupa społeczna organizuje długodystansowy maraton? Zaangażuj się i zleć wydrukowanie nazwy swojej firmy na wszystkich materiałach promocyjnych oraz wykorzystaj wysokiej jakości druk cyfrowy do stworzenia banerów, które będzie można umieścić wzdłuż trasy, po której będą biegać biegacze. Oczywiście, będziesz chciał również mieć oznakowanie na mecie, gdzie rodzina i przyjaciele będą witać biegaczy po zakończeniu wyścigu. Będzie zwycięzca! I, twój biznes detaliczny będzie jednym, zbyt.

Potrzebujesz pomocy w zwiększeniu sprzedaży detalicznej?

Skontaktuj się z Hawk Graphics Inc. już dziś! Znajdujemy się w Mt. Freedom NJ, ale jesteśmy szczęśliwi mogąc powiedzieć, że zapewniliśmy świetne i niedrogie usługi dla 48 sąsiadujących Stanów Zjednoczonych przez wiele lat. Jesteśmy rodzinną, dobrze ugruntowaną firmą zajmującą się drukiem komercyjnym i jesteśmy gotowi podnieść Twoją sprzedaż detaliczną.